Eventy na klíč

Kulturní akce všeho druhu na míru. Firemní dny a večírky, akce pro děti, taneční večery, divadelní představení, koncerty všech žánrů.


Strategické plánování

Přivedeme k životu kulturní nebo turistický život u vás ve městě, obci nebo firmě a zabezpečíme jeho trvalý a udržitelný rozvoj. Přizpůsobíme se vizím i rozpočtu.


Pro města&obce

Slavnostní otevíračky, velikonoční akce, vánoční trhy, pálení čarodějnic, májové slavnosti, vinobraní, pivní slavnosti, výroční oslavy, venkovní i interiérové výstavy, významné události..


Festivaly

Uvnitř i venku, pro sto i pro tisíc návštěvníků. Hudební, divadelní, rodinné, městské happeningy, degustace & košty a řada dalších.


Koncerty

Milujeme hudbu a koncerty nás baví. Rock, jazz, swing, opereta, folk, pop, electro nebo třeba klasika. Se vším máme bohatou praxi.


Dětské&rodinné eventy

Dětské dny, zábavná odpoledne, rodinné festivaly, divadla, stezky odvahy, oslavy, animační programy s YouTubery atd. Nejraději máme vánoční a čertovské akce!


Divadlo

Divadelní představení pro děti i dospělé. Venku i uvnitř. Rádi zprostředkujeme naše rozsáhlé kontakty s předními českými divadelními herci.


Historické slavnosti

I s historickými slavnostmi máme bohaté zkušenosti. Rytířské souboje, historické jarmarky, řemesla, průvody, dobová hudba, dělostřelecká show nebo ukázka dravců jsou skvělým zážitkem.


Maturitní plesy na klíč

Zařídíme pronájem prostoru, hudbu, světelnou show, výzdobu, moderátora, fotokoutek a další zpestření večírku, na který se nezapomíná. Videoreport a fotografie samozřejmostí! 


PR&media

Fotky a videa na zakázku. Výroba a správa webu, profilu na Facebooku nebo Instagramu. Komunikace s lidmi a zákazníky. 


Grafika&reklama

Kompletní grafické práce a reklamní kampaně od myšlenky po výsledek. Plakáty, letáky, brožury, vizitky, předměty s brandem. 


Technické zabezpečení

Umíme zařídit také vše kolem. Vyjednáme pronájmy prostor, pódium, stany, sezení, bary, úklid nebo i potřebnou administrativu.