Krejchee Production. Čti [krejčí prodakšn]

Vojta, Honza a Tereza. Možná nás znáte jako bývalý produkční tým lovosického Centra kultury LOVOš. Tým, který významně přispěl k rozvoji kulturního života v Lovosicích. Víme, ze svoji práci děláme dobře a chceme pokračovat v čem jsme začali. Cítíme závazek vůči lidem, pro které jsme akce pořádali a kteří na oplátku v bohatém počtu na naše akce chodili. Chceme s kulturou pokračovat dál. V LOVO i mimo LOVO. 

 

Tak se pojďte bavit! 

Náš tým

foto-120.jpg
Vojta Krejčí

"Od roku 2010 se pohybuji v kultuře i cestovním ruchu. Pět let jsem vedl Centrum kultury LOVOš a oživil kulturní život v Lovosicích. Rádi se svým týmem pomůžeme s rozvojem kulturního nebo turistického života i u vás."

67629410_10214443840752169_4031007110023

Honza Štok

"Mám bohatou praxi v reklamě, médiích i kulturní sféře. Pracoval jsem jako produkční, grafik a mediální specialista pro město Lovosice a Centrum kultury LOVOš. Jsem aktivní hudebník a za téměř dvacetiletou praxi jsem navázal stovky kontaktů, které rád zprostředkuji."

Clipboard01.jpg
Tereza Křivohlavá

"Čtrnáct let pracuji v kreativních, produkčních a reklamních agenturách. Mojí specializací je audio-vizuální tvorba, management, podnikání v umění i reklamě a organizace kulturních akcí."